تاریخ : شنبه، 5 فروردين ماه، 1396
موضوع : مقالات آموزشی اندروید

تغییرات بدون روت کردن گوشی

روت کردن گوشی اندروید ، بهترین راه برای ایجاد تغییرات گوناگون در قسمت های مختلف گوشی است. اما به دلیل بعضی مشکلات ( که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد) برخی حاضر به روت کردن دستگاه خود نیستند.

در این پست می‌خواهیم به بعضی از تغییراتی که بدون نیاز به روت بودن می‌توانید در دستگاه اندرویدی خودتون ایجاد کنید اشاره می‌کنیم.

- هنگام روت کردن دستگاه ، در واقع شما به توسعه‌دهنده‌ی این روش روت اعتماد کامل کرده‌اید و به او اجازه داده‌اید که در طی پروسه روت کردن دستگاه از قسمت های امنیتی مختلف عبور کند.

از این رو ممکن است توسعه دهنده‌ای بتواند کاری مخرب را در دستگاه ایجاد کرده و موجب آسیب رسیدن به دستگاه اندرویدی شما شود.
- روت کردن یک دستگاه به آسانی نصب و اجرای یک اپلیکیشن روی آن نیست. ممکن است در طی مراحل روت اشتباهی رخ دهد و باعث شود که دستگاه شما به اصطلاح brick شود. (حالتی که دیگر در آن سیستم عامل دستگاه بالا نمی‌آید.) و چون با روت کردن گارانتی دستگاه نیز باطل می‌شود ، شرکت های گارانتی هم حاضر به تعمیر نیستند.


 

نام کتاب نویسنده موضوع حجم دریافت فایل
تغییرات بدون روت کردن گوشی کتابخانه الکترونیکی یاس مقالات اندروید 728KB دانلود

 

 


تغییرات بدون روت کردن گوشی اندروید گوشی اندروید آموزش روت کردن مقالات موبایل روت سامسونگ سانسونگ دانلود رایگان کتاب مقاله سونی ال جی در یاس کتابخانه

منبع این مقاله : :دانلود رایگان کتاب
آدرس این مطلب : http://yasbooks.com/436/تغییرات-بدون-روت-کردن-گوشی/