تاریخ : دوشنبه، 7 آذر ماه، 1390
موضوع : کتاب روانشناسی

دانلود رایگان کتابهای روانشناسی آیین زندگی،جملات قصار , آیین دوست یابی و کتاب طلایی از دیل کارنگی

دانلود رایگان کتابهای روانشناسی آیین زندگی ، جملات قصار , آئین دوست یابی و کتاب طلایی از دیل کارنگی در کتابخانه یاس

 

 

دیل کارنگی نویسنده و سخنران آمریکایی در 24 نوامبر1888 در یک خانواده فقیر در میزوری به دنیا آمد .وی توسعه دهنده درسهایی در زمینه پیشرفت شخصی، فروشندگی و سخنرانی در جمع بود. او چندین کتاب پر فروش از جمله آئین دوست یابی وآئین زندگی نگاشته است.تاکنون 50 میلیون نسخه از کتابهای کارنگی به 38 زبان مختلف دنیا چاپ و منتشر شده است. وی سرانجام در اول نوامبر1955 در منزلش واقع در نیویورک درگذشت.
 

نام کتاب توضیحات موضوع حجم صفحه
آیین زندگی دیل کارنگی روانشناسی 5.62 MB 368
جملات قصار دیل کارنگی روانشناسی 349 KB 15
کتاب طلایی دیل کارنگی روانشناسی 1.78 MB 6
آئین دوست یابی دیل کارنگی روانشناسی 2.80 MB 320


دانلود در ادامه مطلببخشی از کتاب آیین زندگی اثر دیل کارنگی :

کتاب آیین زندگی اثر زنده یاد «دیل کارنگی» نویسنده‌ی مشهور کتاب‌های روانشناسی دز زمینه‌ی موفقیت است. کتابی که پس از حدود ۷۰ سال از تاریخ انتشار آن همچنان دررده‌ی برترین کتاب‌های موجود درزمینه‌ی موفیت است.
دقتی که دیل کارنگی در نوشتن این کتاب به خرج داده است، براستی وصف ناشدنی است. شاید تنها با یک گشت و گزار ساده در کتاب‌فروشی‌های مختلف با انبوهی از کتاب‌های این چنینی مواجه شوید که همه‌شان با شعار اینکه «اگر این کتاب‌ را بخوانید تا آخر عمرتان موفق می‌شوید!» و امثالهم به شما چشمک می‌زنند، منتهای مراتب براستی تنها درصد کمی از این کتاب‌ها می توانند به شما راهی عملی برای رسیدن به موفقیت نشان دهند. حال ما می مانیم و انتخاب بهترین کتاب ممکن. اگر در این زمینه به دنبال خرید یک کتاب خوب هستید، پس توصیه می‌کنم به این توصیه‌ی من توجه کنید:
تفاوتی که این کتاب با دیگر کتاب‌های مشابه اش دارد، در عملی بودن و سادگی کلام آن است. دیل کارنگی در نوشتن این کتاب نیامده است که اصول موفقیت را با استفاده از آخرین متدهای تئوریکال روانشناسی به شما معرفی کند. کتاب‌های او چکیده‌ای از تجریبیات عملی زندگی صدها نفر از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین انسان‌های روی زمین است. او با معرفی جنبه های مختلف افراد مشهور و بزرگ و موفق، از شکسپیر گرفته تا حافظ شیرازی، از چارلز دیگنز تا تئودور روزولت، راهکارهایی عملی برای داشتن زندگی‌ای با حداقل نگرانی و مشکل ارائه کرده است.
 

نام کتاب توضیحات موضوع حجم دریافت فایل
آیین زندگی دیل کارنگی روانشناسی 5.62 MB دانلود
جملات قصار دیل کارنگی روانشناسی 349 KB دانلود
کتاب طلایی دیل کارنگی روانشناسی 1.78 MB دانلود
آئین دوست یابی دیل کارنگی روانشناسی 2.80 MB دانلود


 


دانلود, روانشناسی, آیین زندگی ، جملات قصار,کتاب طلایی , دیل کارنگی ,کتابخانه , کتاب آئین دوست یابی از دیل کارنگی

منبع این مقاله : :دانلود رایگان کتاب
آدرس این مطلب : http://yasbooks.com/234/دانلود-رایگان-کتابهای-روانشناسی-آیین-زندگی،جملات-قصار-,-آیین-دوست-یابی-و-کتاب-طلایی-از-دیل-کارنگی/