دانلود رایگان کتاب
دانلود کتابهای آموزشی سیستم مدیریت محتوای جوملا

تاریخ : جمعه، 28 بهمن ماه، 1390   موضوع : آموزش اینترنت

دانلود کتابهای آموزشی اینترنت و برنامه نویسی ، کتابهای آموزش کامل جوملا شامل آموزش جوملا توسعه وب سایت -Joomla Web Site Development , آموزش Joomla از مبتدی تا پیشرفته , راهنمای استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا 1.5  در کتابخانه یاس

 

 

جوملا Joomla نام یک نرم‌افزار آزاد و متن باز برای مدیریت محتوای اینترنتی است که جزو معروفترین و مشهور ترین های سیستم های مدیریت محتوا همچنین پرطرفدار ترین با امکانات فوق العاده است. جوملا! به زبان PHP نوشته شده ‌است و از پایگاه دادهٔ MySQL استفاده می‌کند.
قابلیت ‌های جوملا که نیاز به آموزش برنامه نویسی ندارد شامل امکان بارگذاری موقت در حافظه برای بهبود کارایی caching، ایجاد فهرست خودکار، ارسال خبر از طریق پروتکل RSS، ارائهٔ نسخه قابل چاپ، بخش‌های کوتاه خبری، تالار گفتگو، نظر سنجی، تقویم، جستجوی اینترنت و پشتیبانی از زبان‌های متعدد (از جمله فارسی) است.
حتماً خیلی از شما (که سیستم آن میترا و برپایه جوملاست) سیستم مدیریت محتوا جوملا Joomla CMS را می شناختید و با آن تا حدودی آشنا بودید، برای اینکه شما عزیزان بیشتر با این سیستم مدیریت محتوا آشنا شوید ایبوک کتاب الکترونیکی آموزش جولا آموزشی را آماده کرده ایم.

 

نام کتاب نویسنده موضوع حجم صفحه
آموزش جوملا توسعه وب سایت Joomla Web Site Development برنامه نویسی 4.39 MB 316
آموزش Joomla از مبتدی تا پیشرفته مهدی هراسی پور برنامه نویسی 17.4 MB 163
راهنمای استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا 1.5 نوید زراعتی برنامه نویسی 8.10 MB 179

 

دانلود در ادامه مطلب

در کتاب آموزش جولا شما مرحله به مرحله با سیستم مدیریت محتوا جوملا آشنا خواهید شد تا زمانی که سایت خود را بتوانید با جوملا بر پا کنید و یک سایت دینامیک داشته باشید. این کتاب الکترونیکی آموزشی دارای 312 صفحه به زبان انگلیسی می باشد که در سال 2009 منتشر شده است و دارای فرمت pdf می باشد. کتاب CMS جوملا برای همه افراد حتی کسانی که از طراحی وب و html, css چیزی نمی دانند مفید خواهد بود.

 

نام کتاب نویسنده موضوع حجم دریافت فایل
آموزشی جوملا توسعه وب سایت Joomla Web Site Development برنامه نویسی 4.39 MB دانلود
آموزش Joomla از مبتدی تا پیشرفته مهدی هراسی پور برنامه نویسی 17.4 MB دانلود
راهنمای استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا 1.5 نوید زراعتی برنامه نویسی 8.10 MB دانلود

 

 

 

کتابهای آموزش کامل جوملا , آموزش جوملا توسعه وب سایت -Joomla Web Site Development , آموزش Joomla از مبتدی تا پیشرفته , راهنمای استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا 1.5
منبع این مقاله : دانلود رایگان کتاب

http://yasbooks.com/

آدرس این مقاله :
http://yasbooks.com/363/دانلود-کتابهای-آموزشی-سیستم-مدیریت-محتوای-جوملا/