دانلود رایگان کتاب
دانلود کتابهای روانشناسی از برایان تریسی

تاریخ : چهارشنبه، 3 اسفند ماه، 1390   موضوع : کتاب روانشناسی

دانلود رایگان کتابهای روانشناسی ، کتابهای 21 رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته ، 120قانون ، رمز فروش موفق ، روانشناسی فروش ,قوانین جهانی موفقیت , قورباغه را قورت بده , فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند و خلاصه کتاب ساخت کسب و کار فوق العاده 2011  از برایان تریسی در کتابخانه الکترونیکی یاس

 

 

برایان تریسی  مشاور و روان‌شناس بزرگ و یکی از معتبرترین مراجع صاحبنظر جهان در زمینه‌ی موفقیت و پیشرفت بشر می‌باشد. وی یکی از موفق ترین مشاوران تجارت در ایالات متحده و یکی از مشهورترین سخنرانان حرفه ای در جهان به شمار می رود . برایان تریسی حدود سی کتاب نوشته که تعدادی از آنها به 12 زبان ترجمه شده است . برنامه های آموزشی سمعی و بصری وی در سراسر جهان برای آموزش مدیران ، فروشندگان ، موفقیت شخصی و مدیریت زمان استفاده می شود .علاوه بر آن ، وی به 8 کشور در 5 قاره جهان مسافرت کرده و در آنجا کار کرده است . وی در رشته تجارت و مدیریت درجه دکترا دارد و تحصیلاتی نیز در زمینه تاریخ ، فلسفه ، علوم اقتصادی ، مذهب ، متافیزیک ، و روان شناسی دارا می باشد . برایان روشی عالی برای تبدیل ایده ها و دیدگاه ها به استراتژی های عملی دارد که سریع عمل می کنند و زود نتیجه می دهند .وی مدیر سازمان جهانی مشاوره و آموزش برایان تریسی است که در ساحل سولانا واقع در کالیفرنیا قرار دارد .

 

بخشی از کتاب فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند :

شما انسان کاملاً خوبی هستید.شما شایسته یک زندگی عالی هستید، یک زندگی پر از موفقیت، خوشبختی، لذت و هیجان. شما حق دارید که روابطی خوشایند داشته باشید، از سلامتی عالی بهره مند باشید، کار ارزشمندی بکنید و به استقلال مالی برسید. اینها حق مادرزادی شما هستند. اینها مقصود و منظور زندگی شما هستند. شما برای موفقیت مهندسی و طراحی شده اید تا از سطح بالای عزت نفس، احترام به خود و غرور و سربلندی مشخصی برخوردار باشید.هرگز کسی مانند شما در تمام تاریخ بشری وجود نداشته است. شما از استعدادهای دست نخورده و توانمندیهای بالقوه عالی برخوردارید که اگر به درستی از آنها استفاده کنید، می توانید به آنچه در زندگی می خواهید دست پیدا کنید. کتاب پیش رو نوشته برایان تریسی یکی از نویسندگان مطرح در زمینه موفقیت و روانشناسی می باشد که برای شما آماده شده است.

 

نام کتاب توضیحات موضوع حجم صفحه
21 رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته برایان تریسی روانشناسی 91.4 KB 7
120قانون برایان تریسی روانشناسی 185 KB 26
رمز فروش موفق برایان تریسی روانشناسی 180 KB 21
روانشناسی فروش برایان تریسی روانشناسی 1.18 MB 107
قوانین جهانی موفقیت برایان تریسی روانشناسی 2.62 MB 126
قورباغه را قورت بده برایان تریسی روانشناسی 598 KB 81
فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند برایان تریسی روانشناسی 1.85 MB 165
خلاصه کتاب ساخت کسب و کار فوق العاده 2011 برایان تریسی روانشناسی 601 KB 16


دانلود در ادامه مطلب

بخشی از کتاب قورباغه را قورت بده  نوشته ی برایان تریسی و ترجمه : اشرف رحماني - کورش طارمي :

اگر اولین کاری که باید هر روز صبح انجام بدهی این باشد که قورباغه زنده ای را قورت بدهی در بقیه روز خیالت راحت خواهد بود که سخت ترین و بدترین اتفاقی را که ممکن است در تمام روز برایت پیش بیاید پشت سرگذاشته ای .
اگر باید قورباغه زنده ای را بخوری هیچ فایده ای ندارد که مدت زیادی بنشینی و به آن نگاه کنی .
بسیاری از مردم مشغله را با موفقیت اشتباه می گیرند .
عادت تعیین اولویت ها ، غلبه بر تنبلی و مداومت در انجام مهمترین وظایف یک مهارت ذهنی و جسمی است .
هر وقت از عهده کاری ولو کوچک بر می آیید ، موجی از شعف را در خود احساس می کنید که اگر به آن اعتیاد مثبت پیدا کنید موفق خواهید بود .
تمرین کلید تسلط بر هر مهارتی است . تمرکز بر کار سه خصیصه لازم دارد : تصمیم گیری ، انضباط ، اراده . باید مدام به فواید و مزایای اهل عمل بودن ، سریع کار کردن و تمرکز داشتن فکر کنید . شما تبدیل به همانی می شوید که تجسم می کنید .

 

نام کتاب توضیحات موضوع حجم دریافت فایل
21 رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته برایان تریسی روانشناسی 91.4 KB دانلود
120قانون برایان تریسی روانشناسی 185 KB دانلود
رمز فروش موفق برایان تریسی روانشناسی 180 KB دانلود
روانشناسی فروش برایان تریسی روانشناسی 1.18 MB دانلود
قوانین جهانی موفقیت برایان تریسی روانشناسی 2.62 MB دانلود
قورباغه را قورت بده برایان تریسی روانشناسی 598 KB دانلود
فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند برایان تریسی روانشناسی 1.85 MB دانلود
خلاصه کتاب ساخت کسب و کار فوق العاده 2011 برایان تریسی روانشناسی 601 KB دانلود

 

دانلود,کتابهای, روانشناسی ، کتابهای 21 رمز موفقیت میلیونرهای خود ساخته ، 120قانون ، رمز فروش موفق ، روانشناسی فروش ,قوانین جهانی موفقیت , قورباغه را قورت بده, فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند , خلاصه کتاب ساخت کسب و کار فوق العاده 2011 , برایان تریسی
منبع این مقاله : دانلود رایگان کتاب

http://yasbooks.com/

آدرس این مقاله :
http://yasbooks.com/236/دانلود-کتابهای-روانشناسی-از-برایان-تریسی/